logonajstarszy wizerunek godła Lublina Sekcja ROBIĘ prezentuje receptury które materializuję; PROMUJĘ to rzeczy polecane, biorę od znajomych; MAM to zapasy, mienie powarsztatowe, promo itp., BAZA to opisy składników, źródła itp. itd.
 
Wszystkie prezentowane tu poglądy mają charatkter jedynie informacyjny, są moimi opiniami, których źródła chętnie udostępnię.
Ja informuję, Służba Zdrowia zajmuje się leczeniem i ratowaniem życia, ale nie ratowaniem zdrowia - to każdy musi robić sam...
To mam przeważnie, bo dorabiam na bieżąco, albo trzymam zapasy:
 
  • proszek do prania - koszt 0,75 kg kolorowego wyniósł 19 zł, a do białych 20 zł (750 gr to ilość odpowiadająca typowej sklepowej paczce 4,5 kg)
  • ocet z kombuchy - 0,5 litra kosztowało 5,7 zł
  • woda utleniona (nadtlenek wodoru, H2O2) 3%, cz.d.a. - 0,5 l kosztowało 5 zł
  • krople do oczu wg A. Haretskiego - 10 ml kosztowało 8 zł
 Wyroby z konopi:
  • susz z kwiatostanów 50g/17 zł
  • susz z liści 25g/7,5 zł
  • matcha konopna 30g/15 zł
  • matcha konopna 40g/20 zł
  • susz do palenia gruby 30g/8 zł
  • susz do palenia średni 30g/9 zł
  • skręty (w normalnych gilzach do papierosów) po 1 zł
  • ziarno 1 kg/30 zł
 
 
A poza tym:

3x
mydło żywokostowo-nagietkowe, ważą po ok. 115 gr, koszt krążka wyniósł 7 zł
2x mydło siarkowe, ważą po ok. 120 gr, koszt krążka wyniósł 4,5 zł
2x mydło 4 glinki, ważą po ok. 105 gr, koszt krążka wyniósł 5,7 zł
4x mydło lawendowe, ważą po ok. 100 gr, koszt krążka wyniósł 12 zł
2x mydło konopne, ważą po ok. 110 gr, koszt krążka wyniósł 8 zł
1x mydło kawowe do peelingu, wersja bez aromatu kawowego!, ważą po ok. 115 gr, koszt krążka wyniósł 5 zł
2x mydło shlang, ważą po ok. 120 gr, koszt krążka wyniósł 11 zł
2x szampon w kostce rozmarynowy, ważą po ok. 120 gr, koszt krążka wyniósł 11 zł
1x dezodorant z chlorku magnezu w 100 ml buteleczce z atomizerem; koszt dezodorantu 4 zł, koszt buteleczki: 2 zł
1x maść żywokostowa z DMSO - 50 gram, koszt maści wyniósł 20 zł, koszt słoiczka 3 zł
2x eko proszek do pieczenia - 30 gr kosztowało 90 groszy
3x kakaowa pasta do zębów, słoiczek 120 gram, koszt wyniósł 9 zł
 
 
(C) Marcin Bogacz – cokolwiek jest udostępniane w domenie bogacz.pl i zdrowamoc.info, zrobiłem sam, albo podaję autora. Jak chcesz coś skopiować, najpierw zapytaj czy możesz; nie możesz, dopóki nie dostaniesz zgody.