mobilny punk+ wsparcia przytomnego konsumenta

 

logo
Promuję zdrowe lubelskie wyroby, sklepy, lokale, miejsca, nawyki... wszystkie, od których bije prawdziwie zdrowa moc.
Swatam przytomnych konsumentów i wytwórców z Lublinem i okolic.
Osobiście, całkowicie niezależnie. Żyję z darowizn i wymiany wzajemnie poświęcanego sobie czasu. Niczego nie biorę od firm, instytucji czy organizacji. Od Ciebie mogę, wymienimy się albo obdarzymy.
Robię i uczę wytwarzania bezpiecznych kosmetyków, środków czystości, żywności, probiotyków itd, itp.
Prowadzę warsztaty, wykłady, deklaruję autorską audycję internetową na żywo z ulicy, gdy uzbieram na niezbędne narzędzia.
 

 

Wspólne zamawianie

Ogarniam zakupy z różnych miejsc, zarówno lokalnych - rolnicy, hurtownie BioMus, Standard, internetowych - ecospa.pl, zielonyklub.pl, brat.pl...  Tam, gdzie tematu nie załatwia Kooperatywa LBN.
 


Inne

Pomogę z montażem odwróconej osmozy, skompletowaniem torby ucieczkowej, naprawiam żarówki LED, przyjmę i udostępnię informację w kwestiach garażówek/carbootów, freegańskiej żywności (wyrzucanego jedzenia i nie tylko)...
Mogę hodować spirulinę. Jeśli będę miał na to środki, chętnie podejmę się hodowania albo zorganizowania warsztatów, jak hodować samodzielnie, w domu.
 

Zdrowa Moc

fotaNazywam się Marcin Bogacz, Zdrowa Moc to część mojej strony domowej. Ale skoro moje mieszkanie już dawno zamieniło się w przestrzeń warsztatowo-magazynową, więc i tu przymiotnik "domowa" nie jest na miejscu. Zawód? Hobby? Wymóg sytuacji? ... Działając jeszcze pod szyldem Alternatywa Kosmetyczna, miałem takie hasło:
Alternatywa kosmetyczna i okolice. Wszystkiego po trochu, alternatywy, kosmetyków i okolic.

I nadal jest ono aktualne :)
Poświęciłem mnóstwo czasu w ciągu kilkunastu lat na analizy metod funkcjonowania, np. szczegółów stosowanych technologii, sposobów finansowania, metod marketingu, historii konfliktów z prawem itd. przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego i innych, których odbiorcą są tzw. konsumenci.
Doszedłem do wniosku, że zachowanie zdrowia wymaga przynajmniej podstawowej wiedzy i środków, nie ma tu co liczyć na czynniki oficjalne. Można i należy próbować przeciwdziałać takiemu stanowi rzeczy jak się da, ale na bieżąco trzeba bronić swojego zdrowia. Zdobywam wiedzę, poświęcam środki (czas, praca, pieniądze). Optymalizuję, to co już umiem. Widzę że to działa, że lenistwo i ignorancja w tych kwestiach są prędzej czy później znacznie kosztowniejsze i bolesne.
 

 
Zamiast przymusowych szczepień opłacanych z publicznych pieniędzy, postuluję wydać je na badanie haplogrupy dla każdego. Bezpłatne, przymusowe, powszechne, z publicznym dostępem do wyników. Pod warunkeim narodowej, najlepiej losowo wybranej, kontroli nad wynikami. Zdrowa lekcja dla każdego.
 

 

Strona zbudowana przy użyciu Sitemagic CMS

 
 
 
(C) Marcin Bogacz – cokolwiek jest udostępniane w domenie bogacz.pl i zdrowamoc.info, zrobiłem sam, albo podaję autora. Jak chcesz coś skopiować, najpierw zapytaj czy możesz; nie możesz, dopóki nie dostaniesz zgody.